60₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava

Hakkımızda

2011 Yılında çorap üretimiyle sektöre başlayan firmamız,2014 yılı son aylarında iç giyim sektörüne geçiş yaparak e-ticaretin son zamanlarda gelişen bir sektör olması nedeniyle online-icgiyim.com sitesini 2017 yılında faliyete geçirmiştir. E-ticaret anlayışına sıra dışı bir bakış katmak ve yeni trendlerin öncüsü olmak için yola çıkan firmamız kaliteli ürün grupları ve seçkin markaları sizlere sunarak müşteri odaklı hizmet politikası ile sektörde yeni bir pazar oluşturmak hedefi ve amacıyla tüm gelir gruplarına hitap eden binlerce çeşit ürünü anlaşmalı firmaları ile hizmet vermektedir.

%100 Orjinal ürün çeşitliliği ile başta bayanlar olmak üzere özel ve gündelik iç giyim ihtiyaçlarına yönelik, yerli ve yabancı seçkin markaların birbirinden özel ürünlerini bir araya getirdi. Sitemize üye olma zorunluluğu olmadan, tüm ürünleri dileğinizce inceleyebilir, ayrıca online-icgiyim.com’a üye olmanın avantajlarını da kullanarak en yeni trendlerden haberdar olma fırsatını ilk siz yakalayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu ilke edinen firmamız 60 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı ile %100 güvenli alışverişin yeni adresidir. Sizler sayfamızda stilinizi oluştururken bizler ise sizin için üretilen özel tasarımları araştırıyor olacağız.


Mutlu alışverişler dileriz !